Hakkımızda

9+ Şube

Lezzetimizi tüm Türkiye'ye tanıtmak için şube sayımızı arttırıyoruz.

Taze Makarna

Amacımız gerçek makarnayı en taze haliyle sunmak.

700 Çeşit

Bilinen 4 çeşit makarnayı 700 çeşite çıkardık!

Sağlıklı Lezzet

Makarnalarımız doğru unla hazırlanır ve sağlıklıdır.

Niyokki

Her gün sevgiyle açıyor, lezzetle kapatıyoruz!

Makarna ve soslarınızı arzu ettiğiniz gibi seçebilir, farklı tariflerle yepyeni harika lezzetler yaratabilirsiniz. Makarnalarınız günlük üretildiği için değişkenlik gösterebilir. Makarna çeşitlerimizi sorarak lezzetlerinizi seçebilirsiniz. Tahmini servis süresi 12 dakikadır. Porsiyonlarımız doyuruculuğu ile bilinir.

Makarnalarımız şubelerimizde günlük olarak hazırlanır. Tüm makarnalarımız renklerini, sıkılan doğal sebze ve meyve suyu pürelerinden alır. Bütün porsiyonlarımız 200 gr. makarna ile servis edilir.

%100 Aşk

Evet, Bu Bir Aşk Hikayesi!

Hayatım boyunca bir çok ülke gezdim. Tüm dünya makarnaya aşıkken, sadece dört çeşit market makarnasının bilindiği ve makarnanın öğrenci yemeği olarak anıldığı bir ülkede “imkansız bir aşktı” benimkisi!

Makarnaya hak ettiği değeri kazandırmam, sizlere gerçek makarnayı tanıtmam gerekiyordu. “İşte, taze makarna üreterek başlamalıyız!” diye düşünüp, en sağlıklı ve en lezzetli makarnayı üretmenin yöntemlerini araştırırken Semolina (durum buğdayı) ununu keşfettim. 

O yıllarda, Semolina’nın ne kadar değerli olduğunu biz henüz keşfetmemiş olsak da, bütün dünya bunu keşfetmiş ve kullanmaktaydı. Doğru unla hazırlanmış taze makarna, lezzetli olmasının yanında o kadar sağlıklıdır ki; bugün, neredeyse tüm dünya starları, turnelerine giderken yanlarında sadece makarna şeflerini götürürler.

Gerçek makarnayı, en taze haliyle tüm Türkiye’ye tanıtmak fazlasıyla emek isteyen bir süreçti. Bilinen dört çeşit makarnayı 700 çeşide çıkarmakla yetinmedim; en tazesini, Türk tohumlarıyla üreterek Türk damak tadını taze makarna ile birleştirdim. 

Adını da, bir İtalyan efsanesi olan Gnocchi’yi Türkçeleştirerek Niyokki koydum.

Ufuk BIYIK 

Bayilik

Niyokki ailesine katılın,
birlikte büyüyelim!

Niyokki ailesi büyümeye ve Türkiye’nin dört bir yanında yayılmaya devam ediyor. Siz de bu lezzetli fırsatı kaçırmayın! Niyokki bayiliği, karlı bir işletme için mükemmel bir seçenektir. İtalyan lezzetlerinin Türk damak tadıyla buluştuğu Niyokki’yi kendi şehrinizde açmak için bugün ilk adımı atın.